Yener Alüminyum – Cam Balkon Sistemleri – İzmir Çiğli

Asma Tavan

Asma Tavan

Taşyünü-Karolam Asma Tavan
Galvaniz çelik T-24 taşıyıcı sistemiyle oluşturulan karolaja, taş yünü ve karolam (7mm alçıpan üzerine görünen yüzeyi vinil kaplı, görünmeyen yüzeyi folyo kaplamalı plaka) fol plakalarının yerleştirilmesiyle oluşturulur.

Boya gerektirmeyen, ses yutma , akustik ve hijyenik özelliklere sahip plakalar,aynı zamanda tüm kablolama ve mekanik tesisat sistemine kolayca müdahale edebilmemizi sağlar.

Plastik Tavan
Sert pvc malzemeden üretilmiş dekoratif ürünlerdir.kolay temizlenir sudan ve nemden etkilenmezler.

Metal (Clip-in) Asma Tavan
Metal Asma Tavan sistemleri suya, neme dış etkenlere dayanıklılığı, gerektiğinde silinebilir yıkanabilir ve boyanabilir olması, kullanım ömrünün çok uzun olması sebebi ile projelerde tercih edilmektedir. Metal asma tavan özellikle ıslak hacim diye tabir edilen nemin ve suyun olduğu yerler başta olmak üzere banyo, havuz, çamaşırhane restaurant ve otel mutfaklarında, alışveriş merkezlerinde, bankalar ve havaalanı gibi tesislerde tercih edilmektedir. Elektrostatik boya ile boyanan plakalarda tercih edilen ral renklerini kullanmak mümkündür. Dekoratif Yanmaz Darbelere aşınmaya dayanıklı Sökülüp takılabilir Silinebilir boyanabilir Uzun ömürlüdür Nemden etkilenmez Işığın daha çok alana yayılmasını sağlar Hafif ve esnektir Değişik renk seçenekleri mevcuttur.